fot. Ewa Przedperska, ladnebebe.pl

EasyMe to najprostsze pieluszki wielorazowe na rynku. Zaprojektowaliśmy je w taki sposób, aby jak najmniej odbiegały od znanych wszystkim i powszechnie używanych pieluszek jednorazowych. Szereg podobieństw do jednorazówek ma pomóc rodzicom w dokonaniu wyboru pieluchowania wielorazowego, a także maksymalnie ułatwić pieluchowanie wszystkim opiekunom.

Wiemy jak ważne jest, by cały ten proces – poczynając od wyboru rozmiaru, przez dostosowanie chłonności do potrzeb dziecka, aż po pielęgnację pieluszek – był możliwie jak najbardziej przyjazny dla młodych rodziców.

ewa-przedpelska-wyprawka-031
fot. Ewa Przedpełska, ladnebebe.pl

Musisz spróbować EasyMe jeśli...

Spodziewasz się dziecka...

i stoisz przed trudnym wyborem, jakie pieluszki stosować - wielorazowe czy jednorazowe... Zamiast zapasu jednorazówek kup kilka pieluszek EasyMe - jednorazówki możesz przecież dokupić w każdej chwili!

Jesteś początkującym rodzicem....

i chciałbyś spróbować pieluszek wielorazowych, ale zniechęca Cię mnogość systemów i pojęć, które ich dotyczą. Wiemy, że może to przysporzyć o zawroty głowy! Właśnie dlatego powstały EasyMe.

Potrzebujesz zdrowej odmiany...

ponieważ Twoje dziecko źle reaguje na pieluszki jednorazowe - to dość częste zjawisko. Zamiast testować kolejną markę jednorazówek, spróbuj EasyMe, bo to najlepsze co możesz wybrać w trosce o skórę swojego dziecka.

Chcesz zrobić coś dla środowiska...

bo zauważyłeś ile pieluszek jednorazowych zużywa Twoje dziecko. Tak, te pieluszki będą rozkładać się setki lat! Żadna wyprodukowana dotychczas pieluszka jednorazowa nie rozłożyła się, wyobrażasz to sobie?!

Zniechęciłeś się już do wielorazówek...

miałeś chęci i motywację, jednak szybko minęły, wraz z pojawieniem się pierwszych problemów, takich jak przecieki, niedopasowany rozmiar, zbyt długie schnięcie, czy problemy z mobilnością.

Używasz już wielorazówek? EasyMe również są dla Ciebie!

Często w opiece pomaga Ci babcia?

A może dziadek, niania czy mniej obeznany w pieluszkach tatuś? :) Nie każdy ma dar do prawidłowego zakładania pieluszki. Osoby strasze, czy po prostu mniej zorientowane w temacie, mogą mieć z tym spory problem. EasyMe z pewnością będzie dla nich dużym ułatwieniem.

Posyłasz swój skarb do żłobka?

Żłobki i przedszkola nie zawsze są przekonane do stosowania pieluszek wielorazowych. Opiekunki często mają problem z założeniem pieluszki regulowanej napkami. EasyMe zakłada się tak samo łatwo jak jednorazówkę - na pewno łatwiej będzie przekonać dyrekcję placówki, że to nic strasznego :)

Czasem masz po prostu dość?

To nic złego, każdy miewa gorsze chwile :) EasyMe przychodzi z pomocą po nieprzespanej nocy, gdy nie masz siły dobierać wkładu, czy regulować rozmiaru. Czeka cierpliwie pod ręką, by ulżyć Ci, kiedy maluch daje w kość :)

Co wyróżnia pieluszki EasyMe?

Znana rozmiarówka

Rozmiary EasyMe odpowiadają powszchnej romiarówce pieluszek jednorazowych (od 0 do 5). Dzięki takiemu rozwiązaniu, rodzice nie muszą poznawać nowej skomplikowanej rozmiarówki. Kupują po prostu taki sam rozmiar, jaki ich dziecko obecnie używa.

Brak regulacji

Pieluszki EasyMe nie posiadają regulacji na długość. To ogromne ułatwienie dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w tematyce pieluszek wielorazowych.
Nie występuje tu problem nadmiaru materiały w okolicy pachwin, czy źle ułożonej zakładki.

Zapięcie na rzep

Pieluszki EasyMe zapinane są na rzep, tak samo jak pieluszki jednorazowe. Rodzic, czy opiekun nie ma problemu z opanowaniem nowego rodzaju zapięcia, jakim są napki. Zastosowanie rzepu zwiększa wygodę stosowania pieluszek wielorazowych.

Kryte gumki

Gumki w korpusie EasyMe są ukryte wewnątrz pieluszki. Dzięki takiej budowie korpusu, gumki nie mają możliwości namoknąć. Pieluszka zatem jest szczelna, wkład wytrzymuje dłużej i jest zdecydowanie większe prawdopobne, że otulacz będzie można użyć ponownie, wymieniając sam wkład.

Dedykowany wkład

Każda pieluszka EasyMe posiada dedykowany wkład chłonny (Bambus + Evolon). Rodzic nie musi już zastanawiać się jaki wkład wybrać!
Chłonność wkładu została dostosowana do potrzeb większości dzieci, do 3 godzin, co jest optymalnym czasem, jaki dziecko powinno spędzać w jednej pieluszce. Mimo dużej chłonności EasyMe są cienkie jak jednorazówki!

Korzystna cena

Cena pieluszek EasyMe jest korzystna w stosunku do innych znanych nam pieluszek wielorazowych. Kupując EasyMe otrzymujemy bowiem całą kompletną pieluszkę!
Ponadto - decydując się na zakup pakietu 5szt - oszczędzasz około 5%!

EKOLOGICZNE MATERIAŁY

Wierzchnia warstwa pieluszki (korpus, inaczej otulacz) wykonana jest z materiału pochodzącego z recyklingu! To duży krok w stronę ochrony środowiska! Decydując się na pieluszki EasyMe, nie tylko nie produkujesz dodatkowych śmieci, ale także wykorzystujesz surowce wtórne.

Wnętrze wkładów chłonnych zostało wykonane z innowacyjnego materiału Evolon®, który poza niebywałą chłonnością, jest również ekologiczny. Producent tego materiału otrzymał specjalną nagrodę za proces recyklingu wody, stosowany podczas jego produkcji.

ewa-przedpelska-wyprawka-091
fot. Ewa Przedpełska, ladnebebe.pl

Rozmiary EasyMe

0/1

2,5-5 kg

2/3

4-7 kg

4

6-10 kg

5

9-16 kg

6

>14 kg

Jak używać EasyMe?

Wypierz

Przed pierwszym użyciem koniecznie wypierz pieluszki. Wypnij z nich wkłady chłonne, zabezpiecz rzepy i wypierz w pralce w temperaturze maksymalnie 60°C, w proszku do białego z małą zawartością mydła (<5%).

Wysusz

Wkłady możesz wysuszyć w suszarce bębnowej, natomiast korpus susz tradycyjnie, na płasko. Nigdy nie susz wierzchniej części pieluszki w suszarce bębnowej!

Zepnij

Wkład wepnij do otulacza za pomocą napek. Zwróć uwagę, by szersza część wkładu znajdowała się z tyłu (na pupie), a węższa z przodu. Dopinając do wkładu booster, zwiększysz chłonność pieluszki.

Zmień

Chłonność EasyMe wystarcza do ok. 3 godzin - czas ten może się skrócić lub wydłużyć w zależności od tego jak dużo siusia Twoje dziecko. Nowe wkłady nabierają chłonności po około 5-6 praniach, dlatego początkowo zalecamy częstszą zmianę pieluszki, by uniknąć przecieków.

Przechowaj

Zużytej pieluszki nie musisz prać od razu! Pieluszki po użyciu przechowuj w wiaderku lub nieprzemakalnym worku na pieluszki. Zawsze zabezpieczaj rzepy - zapewni to ich sprawność na długi czas.

Wypierz

Zużyte pieluszki przechowuj maksymalnie 3 dni. Po tym czasie wypierz je w w pralce w temperaturze minimum 40°C, a maksymalnie 60°C, w proszku do białego z małą zawartością mydła (<5%). Jeśli pierzesz w temp. poniżej 40°C, dodaj również odkażacz.

<i class="fab fa-facebook" aria-hidden="true"></i> Share on facebook
Facebook

Udostępnij!

Podziel się wieścią o EasyMe ze znajomymi na facebooku!

Galeria EasyPupek