W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew – wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

 

  • Bezpieczna płatność online – płatność za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl – po wybraniu tej formy płatności zostaniesz przekierowany na stronę swojego banku, by dokonać przelewu. Jest to najszybszy sposób płatności – zamówienie jest realizowane w chwili wysłania przelewu

 

  • Płatność za pobraniem – płatność do rąk kuriera przy wyborze przesyłki kurierskiej pobraniowej. Jeśli chcesz dokonać płatności kartą, upewnij się we własnym zakresie, czy Twój kurier wyposażony jest w terminal płatniczy. W przeciwnym wypadku przygotuj gotówkę.

 

  • Płatność przy odbiorze – wybierz tę opcję płatności jeśli chcesz odebrać zamówienie osobiście i zapłacić za nie na miejscu. Przed wyborem tej formy płatności upewnij się, że będziesz mógł je odebrać w dogodnym dla Ciebie i dla nas terminie. Uprzedź nas przed wizytą jeśli będziesz chciał dokonać płatności kartą, przygotujemy terminal! :)

 

Uwaga! W przypadku nieopłacenia zamówienia w terminie 5 dni od jego złożenia zostanie ono anulowane.


KONTA BANKOWE:

Magabi Sylwia Ciesielska
Sylwia Ciesielska
Rataja 8/22
87-162 Lubicz Górny

Płatności w PLN: Idea Bank 74 1950 0001 2006 4746 0255 0001

Płatności w EUR: Nest Bank PL12 1870 1045 2078 1067 1607 0002 SWIFT: NESBPLPW