Nasze przesyłki dochodzą szybko i bezpiecznie!
W naszym sklepie dostępna jest jedna opcja dostawy – przesyłka kurierska Inpost . Wybranie kuriera oznacza wygodę i pewność, że Twoje zamówienie dotrze na czas za niewygórowaną cenę. Dodatkowo, na Twój adres email otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł sprawdzać, gdzie znajduje się Twoja przesyłka.

 

Koszt dostawy

Koszt dostawy w naszym sklepie jest jeden i niezmienny*. Nie ważne jak duże jest Twoje zamówienie – u nas za każdą paczkę krajową zapłacisz tyle samo :) Poniżej znajdziesz cennik wysyłek:

Sposób dostawy Przedpłata
(przelew lub płatność online)
Czas dostarczenia
Przesyłka kurierska
(z możliwością przekierowania do paczkomatu Inpost)
13 zł 1-2 dni robocze
Przesyłka kurierska – gotówka

(pobraniowa, z możliwością 

przekierowania do paczkomatu)

15,50 zł 1-2 dni robocze
Przesyłka zagraniczna Koszt zależy od wielkości zamówienia

oraz kraju przeznaczenia.

Może ulec zmianie.

zazwyczaj

3-7 dni roboczych

*Dla zarejestrowanych klientów, którzy składają zamówienie powyżej 300 złotych wysyłka kurierska na terenie Polski jest darmowa :) Regulamin promocji dostępny jest TUTAJ.

 

Uwaga: Jeśli wybrałeś przesyłkę zagraniczną, możliwa będzie konieczność dopłaty za wysyłkę, gdyż koszt podany w zamówieniu jest szacunkowy. W większości przypadków jednak koszt dużych zamówień zostaje zawyżony przez system. Koszt przesyłki obliczany jest wg wagi i gabarytów zamówienia oraz kraju przeznaczenia. Warto skonsultować z nami koszt wysyłki zagranicznej przed złożeniem zamówienia.