Blog

Odpieluchowanie

Odpieluchowanie to wyjątkowy moment w życiu małego człowieka i jego rodziców. Dziecko jest dumne ze swoich osiągnięć, chwali się rodzicom, że siusiu znalazło się w nocniku.
Jednak czasami zdarzają się małe wpadki, wtedy warto wypróbować majtki treningowe, wkładki treningowe PUL lub wełnianą wkładkę treningową z wpinką bawełnianą.

Majteczki treningowe z pięknymi wzorami świetnie sprawdzą się, gdy dziecko rozpoczyna przygodę z nocnikiem. Trenerki z łatwością wchłoną jednorazowe siusiu. Łatwo się je wciąga i ściąga z pupy, mają możliwość rozpięcia w pasie, gdy zajdzie taka potrzeba. Trenerki posiadają kieszeń do której można dołożyć dodatkowy wkład np. Booster ULTRA.

 

W asortymencie Magabi znajdziecie dwa rodzaje wkładek treningowych. Wkładki treningowe skierowane są dla dzieci, które korzystają już z toalety, ale zdarza się popuścić parę kropli.  

 

Wkładka treningowa PUL jest to gotowa wkładka, która nie wymaga wpinania dodatkowych wkładów. 

Natomiast wkładka treningowa merino składa się z dwóch elementów – bazy uszytej z dwóch warstw dzianiny wełnianej oraz wpinki bawełnianej. Gdy wpinka bawełniana jest zamoczona, a baza sucha, można użyć ją kolejny raz. 

 

Dajmy czas naszym maluchom :) Odpieluchowanie to proces – cieszmy się z każdego sukcesu :)

Dodaj komentarz