Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.


Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane – od 24 godzin do nawet 28 dni roboczych. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży – poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami – w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia – może się to wiązać z koniecznością dopłaty za wysyłkę.

Forma płatności

  • Płatność przelewem – czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.
  • Płatność elektroniczna – najbardziej wygodny, najszybszy i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności Przelewy24, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty, a my zazwyczaj natychmiast otrzymujemy Twoją wpłatę i przechodzimy do realizacji zamówienia
  • Płatność za pobraniem – natychmiast po złożeniu zostaje ono przekazane do realizacji. Płatności dokonasz przy odbiorze przesyłki. Za tę formę płatności naliczona jest dodatkowa opłata (wliczona w koszt wysyłki pobraniowej). Czasem możliwa jest płatność kartą u kuriera, jednak musisz dowiedzieć się we własnym zakresie, czy Twój kurier Inpost wyposażony jest w terminal płatniczy. W przeciwnym wypadku akceptowana jest tylko płatność gotówką. O wysyłce zostaniesz powiadomiony mailowo, więc odpowiednio przygotuj się do płatności na następny dzień roboczy.
  • Płatność przy odbiorze – możesz odebrać swoje zamówienie w Lubiczu po uprzednim ustaleniu telefonicznym lub mailowym terminu odbioru. Ta forma płatności i odbioru możliwa jest tylko i wyłącznie przy wybraniu tej opcji podczas zakupu, tj. nie ma możliwości zmiany wysyłki kurierskiej na odbiór osobisty.

» formy płatności 

Forma dostawy

Wysyłkę Waszych zamówień na terenie Polski powierzyliśmy w 100% firmie kurierskiej Inpost. Ta forma wysyłki umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania. 95% zamówień dociera do klienta już drugiego dnia roboczego czyli w ciągu 24 godzin!

Wysyłki na adres zagraniczny zostają wysłane za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. Wybór sposobu wysyłki jest uzależniony od kraju i gabarytu paczki – zawsze wybieramy opcję najbardziej korzystną dla Was!
Koszt wysyłki zagranicznej jest obliczany automatycznie przez system sklepu i często okazuje się mocno zawyżony (dużo rzadziej zaniżony) – warto skonsultować z nami koszt dostawy przed złożeniem zamówienia.

» koszt dostawy