Pieluszki wielorazowe EasyMe

schemat budowy pieluszki wielorazowej EasyMe

EasyMe to marka stworzona z myślą o początkujących rodzicach.

Pieluszki wielorazowe EasyMe przypominają wyglądem oraz sposobem użytkownia pieluszki jednorazowe. To bez wątpienia najprostsze pieluszki wielorazowe na rynku!

Co wyróżnia pieluszki EasyMe?

  • – Rozmiarówka EasyMe jest taka sama jak jednorazówek. Zatem jeśli Twoje dziecko nosi rozmiar 2 lub 3 – wybierz rozmiar 2/3, jeśli nosi rozmiar 5, to najpewniej rozmiar 5 będzie pasować! Jeśli dopiero spodziewasz się narodzin maluszka – najlepszy wyborem będzie rozmiar 0/1.

  • – Zapięcie na rzep nie różni się od jednorazówek – pamiętaj jednak by zabezpieczyć rzep na czas prania, co zapobiegnie jego zniszczeniu.

  • – Pieluszki te nie posiadają znanej z popularnych wielorazówek regulacji napkami na długość – to najprostsze na świecie pieluszki rozmiarowe.

  • – Każda pieluszka EasyMe posiada jeden dedykowany wkład – nie musisz się już zastanawiać jaki wkład będzie odpowiedni dla Twojego dziecka!

  • – Dzianina, z której wykonana jest wierzchnia warstwa pieluszki pochodzi z recyklingu! Każda użyta pieluszka wielorazowa to jeden śmieć mniej na wysypisku, a dodatkowo do jej produkcji wykorzystano surowce wtórne!

  • – Wszystkie nasze pieluszki szyte są w Polsce z polskich i europejskich materiałów

  • – Cena pieluszek z tej serii jest bardzo korzystna w porównaniu do innych systemów – dodatkowo przy zakupie zestawu możesz zyskać dodatkowe 5%!

Więcej informacji na temat pieluszek EasyMe znajdziesz tutaj: Poznaj pieluszki EasyMe!

logo akcji #wielozmiana

Dołącz do akcji #WIELOZMIANA – wyślij do nas niepotrzebne pieluszki jednorazowe i wymień je na bon! Więcej informacji: #WIELOZMIANA

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Pokaż kategorie