Wkłady chłonne to nierozłączna część pieluszki wielorazowej. Mają za zadanie chłonąć wilgoć. Różne wkłady charakteryzują się różną chłonnością. W ofercie Magabi znajdziesz wkłady chłonne krótkie, wkłady SIO, wkłady długie, wkłady ręcznikowe, prefoldy zwykłe i z gumkami, preflaty, pieluszki tetrowe oraz boostery, dzięki którym zwiększysz chłonność dowolnego wkładu chłonnego.

Nasze wkłady uszyte są z czterech rodzajów materiałów:

  • Bio-Frotte – to mięsista frotka wykonana ze 100% bawełny organicznej, jest chłonna i miękka, choć najbardziej gdy używamy suszarki bębnowej

  • Bawełna – to gładka, chłonna dzianina bawełniana i miękkim chwycie

  • Frotte bambusowo-biobawełniana – to mieszanka wiskozy bambusowej z bawełną organiczną (80/20). Jest bardzo chłonna i miękka nawet bez suszarki. Schnie dłużej niż bawełna/Bio-Frotte, ale wkłady z niej uszyte są bardziej chłonne.

  • Evolon – ten materiał znajdziesz w całej naszej serii produktów ULTRA – to cienka tkanina, której największą zaletą jest wspaniałe rozprowadzanie wilgoci – wkłady, które ją zawierają oraz inne wkłady wzmocnione boosterami z Evolonu są zdecydowanie najchłonniejsze na rynku.

Pieluszki w tej kategorii zostały zakwalifikowane jako II gatunek ze względu na wady estetyczne lub pochodzą ze zwrotów bądź starych kolekcji. Wszystkie wady zostały ujęte w opisie każdego produktu. Prosimy o dokładne czytanie opisów.

Pieluszki z działu OUTLET podlegają 2 letniej gwarancji, nie obejmuje ona jednak wad opisanych na stronie produktu.

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

Pokaż kategorie